PO ZIELONCE, NA ROWERACH, W LISTOPADZIE, PO ZMROKU… CÓŻ TO BYŁA ZA NOC!

PO ZIELONCE, NA ROWERACH, W LISTOPADZIE, PO ZMROKU… CÓŻ TO BYŁA ZA NOC!

PO ZIELONCE, NA ROWERACH, W LISTOPADZIE, PO ZMROKU… CÓŻ TO BYŁA ZA NOC!

Brak komentarzy do PO ZIELONCE, NA ROWERACH, W LISTOPADZIE, PO ZMROKU… CÓŻ TO BYŁA ZA NOC!

Nadszedł czas, aby podsumować II Rowerową Noc w Puszczy Zielonce…
2 listopada aż 100 osób (w przeważającej większości mieszkańców gmin członkowskich ZMPZ) odważyło się w nocy, na rowerach pokonać wymagającą trasę, liczącą 55 km. O godzinie 18.00 wyruszyli z parkingu przy Ośrodku Edukacji Przyrodniczo- Leśnej ,,Dziewicza Góra” w Czerwonaku, a na mecie (w tym samym miejscu) w pełnym składzie pojawili się z powrotem ok. godziny 23.00. Trasa wiodła przez leśne tereny gmin członkowakich Związku Międzygminnego PZ.
Dopisała listopadowa pogoda i nastroje. Na trasie nie zabrakło atrakcji. M.in. Błażej Sienkowski, autor książki: ,,Historycznym śladem Puszczy Zielonki i okolic” opowiadał ciekawe, owiane tajemnicą historie związane z Puszczą i lasem. Był również konkurs z nagrodami.

Ze względu na duże zainteresowanie i zadowolenie uczestników, ogranizatorzy już zapowiadają przyszłoroczną III edycję tej oryginalnej, nocnej, rowerowej imprezy.

Organizatorem wydarzenia była grupa rowerowa SwajBikeTeam, a partnerami Związek Międzygminny ,,Puszcza Zielonka” i Nadleśnictwo Łopuchówko.

Relacja fotograficzna: Kamil Szymczak

About the author:

Leave a Reply

Back to Top

%d bloggers like this: