Sezon turystyczny 2017 oficjalnie zakończony

Sezon turystyczny 2017 oficjalnie zakończony

Sezon turystyczny 2017 oficjalnie zakończony

Brak komentarzy do Sezon turystyczny 2017 oficjalnie zakończony

W ubiegłą słoneczną niedzielę 15 października odbył się rajd na zakończenie sezonu turystycznego 2017 roku. Był on podsumowaniem działań turystycznych na terenie gmin członkowskich Związku Międzygminnego Puszcza Zielonka.
Imprezę zorganizował Związek Międzygminny ,,Puszcza Zielonka” we współpracy z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego, przy dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.
Tegoroczna meta zlokalizowana była w Dąbrówce Kościelnej, w gospodarstwie agroturystycznym ,,Ranczo w Dolinie” i łącznie wzięło w niej udział ponad 250 osób.
Turyści mieli do wyboru aż 5 tras: 2 rowerowe- familijną i puszczańską (16 i 40km), trasę pieszą- nordic walking, biegową (wszystkie prowadzone przez przewodników) oraz tajemniczą- z dotarciem na metę we własnym zakresie.
Na mecie można było posilić się gorącą zupą, rozgrzać kawą i herbatą, zjeść ciasto z domowego wypieku gospodarzy, wziąć udział w warsztatach garncarskich, rekreacyjnie postrzelać z prawdziwego łuku, a także wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody ufundowane przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego.

Zadowoleni uczestnicy i Ich pozytywne komentarze są dla nas największa nagrodą i potwierdzają sukces imprezy kończącej tegoroczny sezon turystyczny
w Puszczy Zielonce.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Rajdu.
Zdjęcia: Jarosław Murek

« 1 z 7 »

About the author:

Leave a Reply

Back to Top

%d bloggers like this: