WYSTAWA PRAC UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW FOTOGRAFII PRZYRODNICZEJ OTWARTA

WYSTAWA PRAC UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW FOTOGRAFII PRZYRODNICZEJ OTWARTA

WYSTAWA PRAC UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW FOTOGRAFII PRZYRODNICZEJ OTWARTA

Brak komentarzy do WYSTAWA PRAC UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW FOTOGRAFII PRZYRODNICZEJ OTWARTA

10 lutego, w otwarciu wystawy „Spacer FOTOPUSZCZA Zielonka 2019” udział wzięło ponad 50 osób. Byli wśród nich uczestnicy warsztatów fotograficznych, ich rodziny i ci, którym przyroda Puszczy Zielonki jest szczególnie bliska. Udowodniliśmy, że wystawy należą się nie tylko profesjonalistom, ale także tym, którzy są dopiero na początku swojej fotograficznej kariery lub traktują wypady z aparatem, jako odskocznię od codzienności. Spotkanie było okazją do wspomnień, wymiany doświadczeń i nagrodzenia tych, których zdjęcia internauci uznali za najlepsze.

Przyrodę Puszczy Zielonki uwiecznioną w okolicach, Murowanej Gośliny, Pobiedzisk, Skoków i Swarzędza można podziwiać aż do 7️ maja w Salonie FOTONATURA w Czerwonaku, w godz. otwarcia Ośrodka Dziewicza Góra. Później ruszy ona „w podróż” po gminach wchodzących w skład ZM ,,Puszcza Zielonka”.

Organizatorów niezwykle cieszy fakt, że tak dużym zainteresowaniem cieszą się kolejne edycje fotograficznych warsztatów i już zapowiadają kolejny, trzeci cykl.
Pierwsze informacje na ten temat pojawią się już wkrótce.

Organizatorami są: Związek Międzygminny „Puszcza Zielonka” i Nadleśnictwo Łopuchówko, OEL”Łysy Młyn” w Biedrusku, Ośrodek Dziewicza Góra

About the author:

Leave a Reply

Back to Top

%d bloggers like this: