XII RAJD CYSTERSKI Z METĄ W OWIŃSKACH JUŻ 8 WRZEŚNIA 2018

XII RAJD CYSTERSKI Z METĄ W OWIŃSKACH JUŻ 8 WRZEŚNIA 2018

XII RAJD CYSTERSKI Z METĄ W OWIŃSKACH JUŻ 8 WRZEŚNIA 2018

Brak komentarzy do XII RAJD CYSTERSKI Z METĄ W OWIŃSKACH JUŻ 8 WRZEŚNIA 2018

Związek Międzygminny „Puszcza Zielonka” i gminy członkowskie zapraszają wszystkich miłośników turystyki rowerowej, piechurów i pasjonatów Nordic Walking na XII RAJD CYSTERSKI, który odbędzie się 8 września 2018 r.
Meta tegorocznego rajdu znajduje się w Owińskach (przy Pałacu von Treskow) i będziemy czekać tam na Was w godzinach 12.00 – 14.00.
Po Rajdzie zapraszamy na XII Piknik Cysterski, który będzie trwał pod Pałacem w Owińskach do późnych godzin popołudniowych.

Przygotowaliśmy 6 zorganizowanych tras rowerowych (do wyboru): maltańską, goślińską, pobiedziską, familijną, puszczańską i MTB oraz trasę pieszą – nordic walking.
Dla tych, którzy lubią poruszać się ,,własnymi ścieżkami” pozostaje do wyboru tzw. rowerowa trasa tajemnicza- z dotarciem na metę dowolnym szlakiem.
Na mecie na wszystkich będzie czekał ciepły posiłek, konkursy z nagrodami oraz moc atrakcji.
Udział w Rajdzie jest bezpłatny.

Zapisy elektroniczne tutaj: https://plus-timing.pl/zgloszenia/rajd_cysterski-2018/Regulamin rajdu znajduje się poniżej:

XII RAJD CYSTERSKI 2018 – REGULAMIN

 

plakat cysterski 2018

 

Cysterski Szlak Rowerowy – powstał jako pierwszy w Polsce szlak rowerowy w konwencji cysterskiej (przebiegający przez tereny związane z Cystersami, wykorzystujący oficjalne logo Szlaku Cysterskiego w Polsce). Szlak wiedzie z Poznańskiego Węzła Rowerowego przez Lasy Komunalne Miasta Poznania,
dolinę rzeki Cybiny, Głównej dalej przez Puszczę Zielonka, do Wągrowca, Tarnowa Pałuckiego i Łekna. Zawraca następnie na tereny Puszczy – znajdując metę w Dąbrówce Kościelnej, na 143 km trasy.

About the author:

Dodaj komentarz

Back to Top

%d bloggers like this: