XIII RAJD CYSTERSKI Z METĄ W OWIŃSKACH JUŻ 14 WRZEŚNIA

XIII RAJD CYSTERSKI Z METĄ W OWIŃSKACH JUŻ 14 WRZEŚNIA

XIII RAJD CYSTERSKI Z METĄ W OWIŃSKACH JUŻ 14 WRZEŚNIA

Brak komentarzy do XIII RAJD CYSTERSKI Z METĄ W OWIŃSKACH JUŻ 14 WRZEŚNIA

Związek Międzygminny „Puszcza Zielonka” i gminy członkowskie, przy wsparciu sołectwa Owińska zapraszają wszystkich miłośników turystyki rowerowej, piechurów i pasjonatów Nordic Walking na XIII RAJD CYSTERSKI, który odbędzie się 14 września 2019 r.
Meta tegorocznego rajdu (tradycyjnie już) znajduje się w Owińskach (przy Pałacu von Treskow) i będziemy czekać tam na Was w godzinach 12.00 – 14.00. Po Rajdzie zapraszamy na XIII Piknik Cysterski, który będzie trwał pod Pałacem w Owińskach do późnych godzin popołudniowych.

Przygotowaliśmy 6 zorganizowanych tras rowerowych (do wyboru): maltańską, goślińską, pobiedziską, familijną, puszczańską i MTB oraz trasę pieszą – nordic walking.
Dla tych, którzy lubią poruszać się ,,własnymi ścieżkami” pozostaje do wyboru tzw. rowerowa trasa tajemnicza- z dotarciem na metę dowolnym szlakiem.
Na mecie na wszystkich będzie czekał ciepły posiłek, konkurs z nagrodami oraz atrakcje- niespodzianki.

 

Cysterski Szlak Rowerowy – powstał jako pierwszy w Polsce szlak rowerowy w konwencji cysterskiej (przebiegający przez tereny związane z Cystersami, wykorzystujący oficjalne logo Szlaku Cysterskiego w Polsce). Szlak wiedzie z Poznańskiego Węzła Rowerowego przez Lasy Komunalne Miasta Poznania, dolinę rzeki Cybiny, Głównej dalej przez Puszczę Zielonka, do Wągrowca, Tarnowa Pałuckiego i Łekna. Zawraca następnie na tereny Puszczy – znajdując metę w Dąbrówce Kościelnej, na 143 km trasy.

 

Regulamin:
XIII_RAJD_CYSTERSKI_2019_REGULAMIN

Zapisy odbywają się wyłącznie elektronicznie tutaj:
LINK DO ZAPISÓW

Lista rajdowa znajduje się tutaj:
LISTA RAJDOWA

plakat 2019 na www

PLAKAT_POPRAWIONY_2019

 

 

About the author:

Leave a Reply

Back to Top

%d bloggers like this: