XIII RAJD ,,PUSZCZA WPUSZCZA” ZA NAMI!

XIII RAJD ,,PUSZCZA WPUSZCZA” ZA NAMI!

XIII RAJD ,,PUSZCZA WPUSZCZA” ZA NAMI!

Brak komentarzy do XIII RAJD ,,PUSZCZA WPUSZCZA” ZA NAMI!

W słoneczną niedzielę, 22 maja 2016r. odbył się XIII już Rajd ,,Puszcza Wpuszcza”, zorganizowany przez Związek Międzygminny ,,Puszcza Zielonka” we współpracy z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego oraz PTTK.
Do wyboru było aż 6 tras rowerowych o zróżnicowanych dystansach i trudności (trasa cysterska, rekreacyjna, turystyczna, familijna, sportowa MTB, tajemnicza), trasa biegowa oraz trasa piesza- nordic walking.

W tym roku organizatorzy wybrali na metę rajdu wyjątkowe miejsce- Indiańską Wioskę w Łopuchówku, zatem uczestnicy rajdu mieli okazję przekonać się, że oprócz pięknych szlaków turystycznych i malowniczych widoków, w Puszczy Zielonka można spotkać również prawdziwych Indian. Atrakcji na mecie nie brakowało. Była pyszna grochówka, indiańskie opowieści oraz tematyczne gry i zabawy dla dzieci i dorosłych.

Organizatorzy serdecznie dziękują za liczny udział w  imprezie i dużo pozytywnej energii,
już dziś zapraszając do udziału w kolejnych turystycznych przedsięwzięciach, organizowanych przez Związek Międzygminny Puszcza Zielonka!

 

Izabela Paprzycka

Link do pełnej fotorelacji z XIII Rajdu ,,Puszcza Wpuszcza” znajduje się tutaj:  link
Autor zdjęć: Jarosław Murek

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/18_PNdZETJo” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

About the author:

Leave a Reply

Back to Top

%d bloggers like this: